Shes kasetofonin dhe stabilizatorin te dyt 15 euro

Shitet nga: Ibrahim 19 Maj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes kasetofonin me dy kaseta traka klasike si dhe stabilizatorin per teknik te bardh apo tv. Te dyat i shes per vetem 15 euro, perndryshe te dyat jan ne gjendje te rregullt te ruajtura si me kan te reja. Per informata ju mund te na kontaktoni/shkruani edhe në viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim