Shes regallin 130 Euro

Shitet nga: Mendim 05 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes regallin me shume hapesire per veshmbathje, si dhe rafte per televizion, libra, apo ckado te ngjajshme. Dimenzionet: gjatesia 210cm, gjeresia 320 cm, si dhe thellesia 55 cm. Cmimi 130 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim