Shitet Komoda

Shitet nga: Hajdar 30 Sht 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komoda per televizor me nje mini biblotek dhe fioka dhe gjithashtu posedon ndriqim brenda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim