Shitet komoda sebashku me TV

Shitet nga: Ari 20 Pri 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shesim komoden per TV sebashku me televizorin i firmes Gorenje ne gjendje shume te mire teknike, asnjehere nuk ka pasur ndonje defekt.
Çmimi i komodes dhe i TV-se eshte 100 euro.
Nderkaq, nese kerkoni te bleni njeren atehere çmimet jane keshtu: TV:60 euro, Komoda:40
Te interesuarit mund te kontaktojne ne 044-164-007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim