TAVOLINA

Shitet nga: komodina 04 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
SHES DY TAV DITORE SHUM PAK TE PERDORURA DHE KOMODINEN PER TV TE GJITHA TE RUAJTURA MIRE I SHES TE GJITHA SE BASHKU 80 ERO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim