TAVOLINA

Shitet nga: XHUSHI 13 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
2 TAVOLINA DITE DHE KOMOD PER TV SHUM TE RUAJTURA TE GJITHA SE BASHKU 70 ERO STABILIZUES RRYME 10 ERO MBUSHES TE BATERIVE 1.5 V TE MESME DHE TE VOGLA 10 ERO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim