TRE DOLLAPA 30 EURO

Shitet nga: Dreni 20 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
DOLLAPAT NGJITEN N'MUR GJATESIA 1.20 DHE GJERESIA 0.40 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim