Tavolin dhe Komod per Tv

Shitet nga: agon 24 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes Tavolin dhe Komod per Tv jan ne gjendje te mir qmimi i volitshem te gjitha per vetem 100€ Nr 044527782+Viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim