Tavolin kompjuteri

Shitet nga: hasan 01 Sht 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shes tavolin kompjuteri si ne foto eshte shum e rujtur
mund te perdoret edhe si tavolin zyre
ka ngjyr te kalter dhe eshte shum cilsore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim