Tavolina Pune dhe per Kompjuter

Shitet nga: Komoda dhe tavolina 14 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Tavolinat jon shum të Mira
Dhe të Pershtaqme për Punë, dhe Kompjuter
Tavolina jon thuajse të Reja
shumë pake te perdorura
ju mire Presimi na kontaktoni. 044257007
Qmimi i Volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim