Tavolina dhe dollapa per zyre

Shitet nga: Agim 20 Nën 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Tavolima dhe dollapa per zyre,cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim