Tavolina per zyra dhe dollapa per zyra

Shitet nga: Agim 19 Nën 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim