Tavoline & Karrige pune

Shitet nga: Mimoza 01 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shiten tavolina e punes per PC dhe karriga.

Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim