Tavoline dite dhe komod per tv

Shitet nga: Arben 20 Pri 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Te paperdorura dhe me material te cilesis se lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim