Tavoline ndeje dhe komode

Shitet nga: kimete 24 Shk 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
komode dhe tavoline per dhome dite te ruajtura dhe reja...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim