Tavoline per Televizor(TV)

Shitet nga: Rexhepi 05 Qer 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet tavolina per televizor(TV), eshte shume e ruajtur dhe pak e perdorur, mund ta shihni sikur ne foto. Tavolina eshte shume e pershtatshme per TV por bon edhe per lule apo edhe tjeter gje qe mund t'ju pergjigjet...

Dimenzionet e tavolines jane:
Gjatesia: 80cm
Gjeresia: 50cm
Lartesia: 74cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim