Tavoline per kompjuter & Dollap per libra ose g..

Shitet nga: Adelina 17 Mar 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
E pershtatshme per Kompjuter & Printer , si dhe dollap per libra ose gjesende tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim