Tepiha dhe komod per tv

Shitet nga: Tepiha dhe komod per tv 10 Sht 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shiten tepiha dhe komoda ne gjendje shum t mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim