Ugjent shiten me cmim shume te lire

Shitet nga: Tefik 09 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shietet komada per Tv , komda eshte e përbër nga materjal shumë i mirë (mediapan) është ngjyr kafe , është shumë e ruajtur shitet per arsye se jane ndruar mbobiljet të tjera, duhet te drrohet edhe kjo . E njëta tavilon është bler 120 euro shitet vetëm per 40 euro. Gjashtu shitet dhe një tavoline druri qind per qind dru , mirëpo është e mbeshtjellun me skaj edhe kjo shitet per per nje qimim te voltiteshm vetem per 25 euro .. I pergjigjemi vetem blerseve serioz , ju lutem mundeni te na shkuani në këtë numer telefoni dhe ne viber +37744178094 ose +37744987058
Z
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim