dollap nga druri

Shitet nga: naseri 20 Tet 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Dollapi eshte i drurit dhe eshte i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim