komodë për televizor

Shitet nga: Fazli 29 Dhj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Është në gjendje shum te mire dhe shum e pershtatshme per televizor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim