mobilje per TV dhe libra

Shitet nga: leonora 20 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Mobilje per TV, tavoline pune, perde e tepija. Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim