ndryshim i qmimit

Shitet nga: Bajram 04 Mar 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Postimin e kuzhines dhe kompjuterit me tavoline i ndryshohet qmimi , kuzhina 150 euro, kompjuteri me tavoline 60 euro, kuzhina i kvalitetit LESNA, ndersa kompjuteri ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim