shes

Shitet nga: nazmi 07 Pri 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes kumoden per telivizor dhe eshte shum e rujtun po edhe qe nji vit e bler te interesuarit munt te thrrasin ne numer 044785980 qmimi 90 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim