shitet komoda dhe tv

Shitet nga: prishtin 07 Mar 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shitet komoda dhe tv komoda osht e rujtun shum edhe tv bon gjithqka n rregullte dyat me nje qmim te volitshum 110€.... viber +386 49 707 287
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim