tavoline per kompjuter dhe karrige

Shitet nga: kushtrim 24 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shitet tavolina dhe karriga per kompjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim