Dhoma

Shitet nga: Mentor 22 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shitet shtrati me dy komodina, ormani dhe staza e tepihit, per vetem 270,
jane shume te ruajtne..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim