Dhomen e Fjetjes( Extra Klasike dhe Moderne )

Shitet nga: Granit 05 Shk 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen urgjent te fjetjes extra e punuar klasike me detaje moderne shum pak e perdorun thuajse 3 muaj e ruajtne u ble 2000 euro krejt komplet shitet per vetem 1200 euro (bashk me toh FALAS vjen edhe dysheku per dhom te fjetjes Dormina Flex i bler 250 euro ) Urgjent , arsyeja e shitjes jetoj jasht vendit dhe smë duhet më osht ne gjendje shum te rregullt gjë qe shhet edhe vet live , qmontimi dhe montimi i dhomes osht mbrenda kti qmimi . te gjitha paisjet i ka ekstra dhoma .
Nr telefonit Thirje+Viber
+37745625297 ( Viber thirje )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim