2 Kreveta dhe nje orman

Shitet nga: e 23 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dy kreveta ne gjendje shume te mire dhe modern si dhe nje orman (dollap) i madh dhe shume i pershtatshem,cmimi per dy kreveta eshte 380 euro ndersa per orman 200 euro.
Per me shume info me kontakto ne tel..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim