2 dysheka

Shitet nga: Eri 21 Pri 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dy dyshek 1sh
Dyshekat shtrihen ne dy anet, me lesh gjate dimrit dhe ana tjeter gjate veres.
Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim