2 kauqa , 1 tavolin dite dhe nje komod per TV

Shitet nga: asllan 20 Pri 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim