2 ormana dhe nje komod

Shitet nga: ormana 15 Tet 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Ormanat dhe komoda jane ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim