3 krevate

Shitet nga: Drilon 20 Mar 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 3 krevate me jogi ortopedike dhe 3 dollapa perkates
Ngjyra e te gjithave eshte e kuqe.
Per me shume kontakt me tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim