Bejm Riparimin e Mobielve dhe Karrikave

Shitet nga: shpetim 01 Sht 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm Riparimin e Te Gjithave Llojeve te Mobileve si dhe Mvshjen e Tyre me Materiale te Ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim