Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: shpetim 20 Gsh 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe Mvshjen e tyre me Materiale te Ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim