Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: Shpetim 01 Sht 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm Riparimin e Te Gjithave Llojeve te Mobileve si dhe Mvshjen e Tyre me Materiale te Ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim