Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: shpetimi 07 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me materiale te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim