Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: shpetim 28 Sht 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe Mvshjen e tyre me Materiale te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim