Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: Shpetim 26 Tet 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me MAteriale te Ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim