Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave

Shitet nga: shpetim 11 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me Materiale te Ndryshme,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim