Bejm Riparimin e mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: shpetim 09 Sht 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me materiale te Ndryshme,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim