DHOME GJUMI PER FEMIJE

Shitet nga: Halil 15 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e gjumit per femije. Eshte pak e perdorur dhe shume e ruajtur . Cmimi eshte i arsyeshem. Kontakto ne viber +377 44 452 315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim