DHOMEN E FJETJES GJERMANE DRU MASIV

Shitet nga: avni 08 Shk 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e fjetjes.

Shtrati eshte ortopedik.

Eshte prodhim gjerman dhe dru masiv.

Dyert me hapje ne celes.

Ka mjaft dollapa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim