Dhomë Gjumi prodhim i LESNA-s

Shitet nga: Ferit 02 Mar 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e gjumit shum pak e perdorur, prodhim i kualitetit te lartë nga LESNA. Dhoma posedon dy shtreter dhe dollapet per rroba dhe nje tavolin kompjuteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim