Dhomë e fjetjes

Shitet nga: Miranda 29 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma e fjetjes ka 2 shtrata nje dollap per rroba dhe nje tavoline pune. Tavolina eshte bardhe kurse shtrati dhe dollapi kane ngjyre te kuqe. Eshte blere ne MobIn para 3 viteve.
Dimensionet:
Shtrati: 200cm-110cm
Dollapi: 190cm-80cm
Tavolina 140cm-60cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim