Dhomë e gjumit për dy persona

Shitet nga: Almedina 12 Sht 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma e gjumit ka 2 shtreter,tavolinë të punës,dollap dhe 2 tavolina te vogla.Janë të ruajtura dhe jo shumë të përdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim