Dhomë për fëmijë

Shitet nga: Vlora 17 Gsh 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma posedon 3 shtretër (një fijokë) dhe dy të tjerë.Me jogi në gjendje shumë të mirë,dollapa të gjërë,dollapa të vegjël,fijoka dhe rrafte (të gjitha të prodhimit italian - AMARE ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim