Dhom e fjetjes

Shitet nga: Xon 02 Pri 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
E Shes dhomen e fjetjes, shtrati bashk me orman Eshte ne gjendje te rregullt edhe perdorne shume pak. Jogi eshte shume komfor dhe i pershtatshem per fjetje. Eshte shume kualitet dhe e qendrueshme, Dhoma Eshte e bler ne Lesna.

Shitet me cmim shumte tvolitshem vetem per shkak te hapsires se vogel te dhomes.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim