Dhom e fjetjes

Shitet nga: Agim 18 Pri 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes Dhomen e fjetjes ne gjendje te rregullt. 045-668-891 dhe 049-764-257
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim