Dhom mbreterore

Shitet nga: Agim 05 Pri 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e gjumit e stilit mbreteror pa joga.Dhoma nuk esht perdorur shum dhe ka kushtu 1350 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim